Division KELLER
Lütfen dilinizi seçiniz:

İletişim kurulacak kişi

Lütfen doğrudan satış ve servis ekibimizle iletişime geçin!

Dağıtım

Dipl.-Ing.
Albert Book
Head of Business Unit
+49 5451 85-320
albert.book@keller.de
Dipl.-Wirtsch.-Ing.
Ralf Körholz
Sales Manager of BU ITS
+49 5451 85-381
ralf.koerholz@keller.de
B. Sc.
Tobias Schimweg
Sales Manager
+49 5451 85-364
tobias.schimweg@keller.de
M. Sc.
Philipp Striet
Sales Manager
+49 5451 85-362
philipp.striet@keller.de
Dipl.-Wirtsch.-Ing.
Francois Vanbever
Sales Manager
+49 5451 85-367
francois.vanbever@keller.de
Irina Schlaich
Sales Assistant
+49 5451 85-573
irina.schlaich@keller.de
Susanne Brockmeyer
Sales Assistant
+49 5451 85-373
susanne.brockmeyer@keller.de

Hizmet

INDICE 6 Login
© 2001-2024 – Internetagentur – Wrocklage Werbewerkstatt