KELLER Home » ITS » Kontakter » Contact persons
Dipl.-Ing.
Albert Book
Affärsområdeschef
+49 (0) 5451 85-320
albert.book@keller.de
Dipl.-Wirtsch.-Ing.
Ralf Körholz
Försäljningschef
+49 (0) 5451 85-381
ralf.koerholz@keller.de
B.Sc.
Tobias Schimweg
försäljning
+49 (0) 5451 85-364
tobias.schimweg@keller.de
Dipl.-Wirtsch.-Ing., MSc
Francois-Xavier Vanbever
Försäljningschef export
+49 (0) 5451 85-367
francois.vanbever@keller.de
Irina Schlaich
orderbehandling
+49 (0) 5451 85-573
irina.schlaich@keller.de
Verena Wiesmann
orderbehandling
+49 (0) 5451 85-373
verena.wiesmann@keller.de
Dipl.-Ing. (FH)
Michael Hettmer
Teknisk chef / support
+49 (0) 5451 85-480
michael.hettmer@keller.de
Wolfgang Jobstfinke
Reparationer och service
+49 (0) 5451 85-640
wolfgang.jobstfinke@keller.de
Toralf Moog
Reparationer och service
+49 (0) 5451 85-365
toralf.moog@keller.de
Dina cookie- och sekretessinställningar
Denna webbplats använder tredjepartsspårningstekniker för webbplatser för att erbjuda och förbättra sina tjänster kontinuerligt. Jag accepterar men kan återkalla eller ändra mitt samtycke under dataskydd när som helst i framtiden.
Mer...